כתבו עלינו


במסגרת שירות הסטיילינג שהסטודיו שלי לתכנון ועיצוב פנים נותן, אני יוצאת לסיורי התעדכנות בחנויות סטיילינג שוות באזור המרכז. מלבד העובדה שאני ממש נהנית לראות, לגעת, ולחוש את החומרים והצבעים, חשוב לי להביא ללקוחות שלי את הנגיעות הנכונות ליצירת המראה המושלם. אז הנה לפניכם, שלושת השוות שהעליתי בחכתי. שלשתן מיועדות לסטיילניג, אך בכל אחת מהן יש ייחודיות שונה.
רקפת ספיר החברה המובילה בישראל לריהוט משלים ולעיצוב הבית נמצאת בפריסה ארצית בת"א, בנתניה ועכשיו גם בבאר שבע. רקפת ספיר מייבאת מראות, שולחנות סלון, כורסאות, קונסולות וריהוט משלים לעיצוב הבית בקו מודרני וחדשני. כל מוצר מעוצב בקפידה על מנת להתאימו לדרישות העיצוביות, הנכונות והמודרניות שמאופיינות בקו נקי ויוקרתי העשוי מחומרים איכותיים. הקולקציה מתבססת על עיצוב בינלאומי אקסקלוסיבי ומתעדכנת מעת לעת.
איך הכל התחיל? את תחילת דרכי בארץ התחלתי בניהול חנויות ומשם התקדמתי לניהול אזור בחברות מובילות ובהמשך כמעצבת חלונות ראווה וחנויות. אהבתי את תחום העיצוב והניהול, אך משהו קינן בי שעליי להיות עצמאית, התחושות לא עזבו את מחשבותיי לאורך השנים, אך פחדתי מהצעד הגדול. יום אחד התעוררתי בבוקר עם תחושה שעליי לעשות מעשה ולעזוב. קיבלתי מסרים מהיקום שעליי להיות עצמאית והחלטתי ללכת עם זה עד הסוף. חבריי חששו מהמהלך וטענו שהמצב קשה ואין סיכוי שאצליח, אך לי הייתה מטרה אחת והיא להגשים את החלום שהיה חבוי בי במשך שנים רבות.
לקראת יום האישה הבינלאומי, חיפשתי נשים מעוררות השראה שהצליחו להטביע חותמן בעולם העסקים. במסגרת חיפושיי הכרתי את רקפת ספיר (43), יבואנית רהיטים ובעלת מותג R.H.S, שתפסה לעצמה מקום של כבוד בתחום שנשלט כיום בעיקר ע"י גברים.
חודשי הקיץ והימים של לפני החגים הראשונים בשנה באופן קבוע נחשבים לתקופה בה מרבית בתי האב בישראל מחדשים, משנים ומעצבים את בתיהם מחדש. על מנת לגלות על החידושים האחרונים בעולם הריהוט ואקססוריז לבית ערכנו סקר שוק בין 1,000 קוראים שונים אשר רשומים במערכת, מהם ביקשנו לדרג עבורנו את המקומות הכי המומלצים.
logo בניית אתרים