תקנון האתר ומדיניות ביטולים


"רקפת ספיר - דיזיין בע"מ " היא חברה לריהוט מודרני המחזיקה ברשת חנויות וכן חנות למכירה אונליין האינטרנט

השימוש והקניה באתר כפופים לתנאים המפורטים בתקנון זה. אנא קראו תקנון זה בצורה קפדנית, שכן השימוש באתר מותנה בהסכמה לתנאים הקבועים בו כלשונם. כל המבצע פעולת רכישה באתר מצהיר בעצם ביצוע הרכישה - כי הינו מסכים לתקנון האתר ולכללים הקבועים בו החלים על רכישת מוצרים באתר וכי הוא מכיר כללים אלה, מסכים לתחולתם על פעולת הרכישה וכי לא תהיה לו ו/או למי מטעמו כל טענה ו/או תביעה ו/או דרישה כנגד אתר החברה "רקפת ספיר דיזיין בע"מ" ו/או מפעילי רשת החנויות "רקפת ספיר"  ו/או מי מטעמם

בתקנון זה - השימוש בלשון זכר הוא מטעמי נוחות בלבד. ואולם, כל מקום בו ננקטת לשון זכר המשמעות היא גם עבור נקבה.

1. ביצוע הזמנה

אישור סופי של ההזמנה יינתן עם חיוב הכרטיס.

רק לאחר שצוות רקפת ספיר יסיים  לבדוק את פרטי כרטיס האשראי של המזמין וקיבל את אישור חברת כרטיסי האשראי לביצוע הרכישה, תיחשב הצעת המזמין תקינה ויתחילו כל תהליכי אספקת המוצרים שהוזמנו.

אם יחול שיבוש ו/או טעות בתיאור המוצר ו/או השירות, בתמונתם, תיאורם, מחירם או בכל פרט אחר, יהיה רשאי צוות האתר לבטל את הרכישה והלקוח לא יחויב בכל תשלום בגין ההזמנה שבוטלה.


2. אספקת המוצרים והתקנתם

זמני האספקה להם אנו מתחייבים הם עד 14 ימי עסקים בהובלה.

חישוב מועדי האספקה יהיה על פי ימי עסקים, דהיינו ימים א`-ה`, למעט ימי שישי, ערבי חגים ומועדים, שבת וימי חגים ומועדים. יחד עם זאת, צוות האתר עושה כל שביכולתו להקדים את זמן האספקה . 

איסוף עצמי בחנות / במחסן הלוגיסטי– ניתן לבוא לאסוף את ההזמנה במהלך שעות הפעילות כפי שמופיע באתר רק לאחר קבלת אישור מאיתנו כי ההזמנה מוכנה לאיסוף .לא ניתן להגיע לאיסוף עצמי ללא תיאום מראש.


רקפת ספיר דיזיין בע"מ לא תהיה אחראית לכל איחור או עיכוב באספקה ו/או לאי-אספקה של מוצרים שהוזמנו מחול בהזמנה מיוחדת ו/או שאינם במלאי שנגרמו כתוצאה מכוח עליון ו /או מאירועים שאינם בשליטתם לרבות תקלות תקשורת, השבתות וכיו"ב. במקרה של איחור או עיכוב באספקה הידועים מראש לרקפת ספיר דיזיין בע"מ תנקוט רקפת ספיר דיזיין בע"מ במירב המאמצים בכדי ליידע את הלקוח מראש בדבר האיחור או העיכוב הצפוי כאמור, בהתאם לפרטי ההתקשרות אשר נמסרו על ידי הלקוח במועד הרכישה.


מחירי ההובלה באתר הם עבור ישובים בגבולות באר שבע - ירושלים - חיפה.

לקוחות המתגוררים בישובים מרוחקים יותר ידרשו לשלם תוספת מחיר.

מחירי ההובלה באתר הם עבור דירות עם מעלית או קומה ראשונה.

במקרים בהם הלקוח גר בקומה שניה ומעלה ללא מעלית בבניין מגורים, יתווסף למחיר ההובלה גם מחיר סבלות בגובה 50 ש"ח

לכל קומה. (ניתן לפנות אלינו במייל ולשאול כל שאלה נדרשת בנושא לפני ביצוע הזמנה באתר)

אספקת המוצרים שנרכשו בחנות רקפת ספיר און ליין תתבצע לבית הלקוח ו/או לכל מקום ו/או בכל דרך שהיא שתתואם עם הלקוח, וכל זאת בהתאם ובכפוף למדיניות המשלוחים של האתר.

אספקת המוצרים באמצעות שליחים תתבצע בהתאם לתנאי האספקה של חברת המשלוחים מטעם האתר, ובכפוף לרשימת הישובים בהן מתבצעת שליחות עד הבית. במידה ואין ביכולתה של חברת המשלוחים מטעם האתר לבצע את משלוח עד לבית הלקוח מכל סיבה שהיא, לרבות בשל תנאי מזג אוויר ו/או מצב בטחוני העלול לסכן את חיי המשלחים, יובהר העניין ללקוח וימצא פתרון חליפי המקובל על שני הצדדים. יובהר בזאת, כי בכל הנוגע לביטול משלוח בשל התנאים שצוינו לעיל, תהיה "רקפת ספיר דיזיין בע"מ " הפוסקת הבלעדית.

האחריות על התקנת המוצרים היא כאחריות של החברה

למוצרי נירוסטה תינתן אחריות של שנה על גישטל "בסיס" המוצר 

אין החברה מעניקה אחריות על מוצרי זכוכית או מראה ! אין אחריות על שברים במוצרים שבירים מזכוכית או מראה 

כמו כן אין אחריות על מגוון אקססוריז למיניהם 

כן תיתן החברה שירות על המוצרים ומיעד לגביי תפעול ושמירת המוצרים 

הזמן ההובלה לבית הלקוח אם יימצא פגם\ שבר כלשהו החברה תחליף ללקוח את המוצר הנ"ל ! אחריות זו קיימת אך ורק בעת הובלה ע"י מובילי החברה  וזאת כאשר התגלה הפגם במעמד ההובלה (בזמן חתימת אישור מסירת המוצר מהמוביל ללקוח) , לא יינתן החזר כספי למוצר אלא המוצר יוחלף באותו המוצר באופן תקין 

שימו לב, לא מחובת המתקינים לפנות את אריזות המוצרים מהבית/דירה.

במקרה של אספקה שתואמה ואושרה ע"י הלקוח אך הלקוח ו/או נציג מטעמו אינם נמצאים בכתובת האספקה ביום ובשעות שנקבעו מראש, ההובלה הבאה תהיה כרוכה בתשלום

נוסף בגובה 50% מעלות ההובלה.

במידה ומוצר נשלח לבית הלקוח והלקוח מסרב לקבל את המוצר המשלוח חזרה של המוצר למחסני החברה יהיו על חשבון הלקוח (סכום זהה לסכום ששולם למשלוח).

רקפת ספיר מאפשרת אחסנה של המוצרים שנרכשו לתקופה של עד חודש (30 יום) לכל היותר ללא עלות לאחר תקופה זו אם לא יהיה באפשרות הלקוח לקבל,

רקפת ספיר תחייב את הלקוח 50 ש"ח עלות אחסנה לכל יום נוסף והחל מהחודש השלישי יחויב גם רטרואקטיבי עבור החודש הראשון.

המחירים באתר אינם מחייבים. המחיר הסופי ייקבע בעת ביצוע ההזמנה והמשלוח בכפוף לאישור חברתנו.


3. זמינות מוצרים באתר

רקפת ספיר עושה את כל המאמצים לשמור על האתר מעודכן, אל מול מלאי המוצרים הזמין לאספקה במחסני היצרן.

עם זאת, הופעת מוצר למכירה באתר אינה מהווה הוכחה כי המוצר אכן זמין לאספקה ונמצא במלאי היצרן. לקוח המבצע הזמנה באתר מצהיר כי הוא מבין שיתכן והמוצר שהזמין אינו זמין במלאי במועד ההזמנה ולא תהייה לו כל טענה בנושא זה.

במקרה והמוצר אינו במלאי תאפשר רקפת ספיר ללקוח להמיר את המוצר שהוזמן במוצר אחר, או לבטל את ההזמנה.

במקרים בהם הוזמן מוצר שאינו במלאי היבואן ואין לרקפת ספיר אפשרות לספקו, תשתדל רקפת ספיר להודיע ללקוח מהר ככל האפשר כי המוצר שהוזמן אינו במלאי ואין באפשרותה לספקו. יחד עם זאת רקפת ספיר לא תפצה לקוחות במקרים בהם מוצרים הוזמנו ולא ניתן לספקם, עקב אי המצאות המוצר המסוים במלאי.


4. תאימות המוצר המתקבל למוצג באתר

רקפת ספיר עושה כל שביכולתה לשמור על התאמה מלאה בין המוצרים המוצגים באתר למכירה לבין המוצרים המתקבלים בפועל. יחד עם זאת יכולות להיות סטיות מסוימות בין תמונת המוצר המוצגת, באתר לבין המוצר המתקבל בפועל, מבחינת צבע, גודל וכד'. 

יש להבין כי רוב מוצרי החברה מיוצרים ממיטב החומרים הקיימים בשוק ! מוצרי נירוסטה איכותית   שמיוצרים בריתוך עבודת יד ! ולא שטנץ

על זה הלקוח משלם . לכן אין לראות פינות ריתוך\ליטוש כפגם במוצר , אלא כיתרון והוכחה לכך שהמוצר נעשה מנירוסטה ובעבודת יד

לקוח הרוכש מוצרים באתר רקפת ספיר און ליין מצהיר כי הוא מבין ומסכים לקיום סטיות מסוימות אלה בין התמונה המוצגת באתר לבין המוצר המתקבל בפועל ולא תהייה לו כל טענה ואו דרישה לגבי סטיות אלה.

רקפת ספיר  אינה מייצרת את המוצרים, ואינה נושאת באחריות לטיב המוצרים, לתכונותיהם, לשמות היצרנים ו/או לכל מצג שנעשה באתר בכל הנוגע לפרטים האמורים. לפיכך יתכנו הפרשי גוונים בין תצלומי המוצרים המתפרסמים באתר לבין הגוונים המדויקים של המוצרים כפי שיסופקו בפועל. המוצרים באתר מוצגים בתום לב, ואין בהצגתם משום המלצה ו/או הבעת דעה מצד צוות האתר לגבי אופיים של המוצרים, תכונותיהם, טיבם 

רוב מוצרינו מיוצרים בסין וחלקה באירופה  ואנו עובדים מול המפעלים ברמות הגבוהות בעולם תוך כדי בקרת איכות גבוהה מאוד על המוצרים 

שימו לב, תיתכן סטייה של עד 3% בספות, כורסאות, מיטות מרופדות וכל מוצר מרופד אחר.


5. מדיניות ביטול עסקה

ניתן לבטל רכישת מוצרים בתוך 48 שעות מרגע ביצוע העסקה

לגביי החזרת מוצרים שהתקבלו בבית הלקוח, כשהם ארוזים באריזתם המקורית השלמה.

כאשר הלקוח קיבל את המוצרים ע"י מוביל מטעם החברה וחתם על ספח קבלת המוצרים תקינים לא תהיי אופציה של החזרת המוצר כן כי המוצר נפתח מאריזתו המקורית  ויחשב כמוצר משומש(תצוגה). לאחר בירור פנייתך יש להחזיר את המוצר באופן עצמאי או ע"י הובלה מטעם הלקוח או מטעם החברה (בעלות הובלה נוספת). יזוכה הלקוח בזיכוי ברשת ! לא זיכוי כספי !  (לא כולל דמי משלוח) את הזיכוי ברשת רקפת ספיר יוכל הלקוח לממש בתוקף 24 חודשים מיום הפקתו.

במידה של ביטול בזמן 48 שעות מביצוע העסקה יינתן ללקוח החזר כספי על פי המפורט בחוק ובעמלת ביטול עסקה וביטול חיוב כרטיס אשראי כחוק

ביטול עסקה- 5% או 100 שקלים (הזול מבניהם) ועל סליקה כרטיס האשראי יחויב הלקוח ב 3% נוספים

 אם המוצר נבדק על ידי צוות האתר ונמצא כי לא הוחזר כחדש, באריזתו החדשה השלמה והמקורית, לרבות כל מרכיבי המוצר והאריזה לא יהיה צוות האתר מחויב לאשר את החזרת המוצר.לא ניתן לבטל מוצרים שנרכשו מתצוגה ועודפים.

לרקפת ספיר יש זכות לתבוע את הצרכן בשל ירידה בערך המוצר.לא ניתן להחזיר מוצר שהורכב בבית הלקוח.


ביטול עסקה ו/או החזרת ו/או החלפת מוצר יתבצע באמצעות משלוח הודעת ביטול באחת מהדרכים להלן:
בדוא"ל: mediarhs5@gmail.com
באתר טופס ביטול עסקה, בקישור הנ"ל
בוואטסאפ: 050-4345474


6. תקינות מוצרים

במקרה בו המוצרים אותם קיבלת לא היו תקינים בעת קבלתם ע"י שליח החברה , לא יחויב הלקוח בהובלה נוספת בעבור החלפת המוצר הפגום וההובלה תתבצע על חשבון החברה !


7. אחריות

אחריות החברה היא כמפורטת על ידיה 

במוצרי נירוסטה - האחריות תינתן על זמן של שנה מיום ביצוע הרכישה , החברה לא תיתן אחריות על מוצרי מראה\זכוכית ומוצרים שבירים 

כמו כן החברה לא תיתן אחריות על מוצרי "אקססוריז" 

במקרה של פגם במוצר שנובע מפגם ייצור או פגם בהובלת המוצר ע"י מובילי החברה 

יוחלף המוצר למוצר חדש זהה או מוצר אחר השווה בעלותו למוצר שנרכש , אין החברה תפצה על אחריות זו 

כמו כן יוכל הלקוח לבחור שלא לקבל את המוצר ולהשאיר את סכום הרכישה בתור "זיכוי ברשת" רקפת ספיר און ליין או ברשת החנויות למשך 24 חודשים מיום הפקתו.

 אם הרוכש אינו שבע רצון מחלק כלשהו של האתר או מאחד מתנאי תקנון זה, עליו לכתוב אלינו ואנו נבחן את הפניה בקפידה.

צוות האתר ו/או מי מטעמם לא יישאו בכל אחריות לכל שימוש בלתי מורשה, שימוש לרעה, שימוש שלא כדין ו/או שימוש במרמה שייעשה על ידי צד שלישי בכרטיס האשראי בו נעשה שימוש לשם ביצוע פעולת רכישה באתר.

השירות באתר ניתן לשימוש כמו שהוא ( AS IS ) לא תהיה לך כל טענה, תביעה ו/או דרישה כלפי רקפת ספיר ייבוא ושיווק בע"מ/או מי מטעמה בגין תכונות השירות, יכולותיו, מגבלותיו או התאמתו לצרכיך ולדרישותיך.

אין אחריות על התקנה ו/או הרכבה שהתבצעה על ידי הלקוח עצמו או מי מטעמו.

אין אחריות /או שירות על מוצרים שנרכשו ע"י תושבים מאילת- על הלקוח להביא את המוצר על חשבונו למחסן הלוגיסטי של החברה .

אין אחריות על בדים ו/או על תפרים.

אין אחריות על מוצרים שנקנו מתצוגה ועל מוצרים מעודפים

יודגש כי במקרה של איסוף עצמי, אחריות החברה לא תכסה מקרים של חבלות ו/או מכות ו/או שריטות או נזק אחר, ככל שיגרמו עקב או במהלך האיסוף העצמי. טרם איסוף עצמי , הלקוחות מתבקשים לבדוק היטב את הסחורה הנאספת ולוודא שלמותה ותקינותה.


8. תנאים נוספים 

רקפת ספיר לא תישא במישרין או בעקיפין באחריות כלשהי לכל מקרה שבו רכישה של גולש באתר לא תתקבל במערכת ו/או לכל בעיה טכנית ו/או אחרת המונעת מהגולש לרכוש מוצרים. עלות ביקור טכנאי במסגרת אחריות הינו 250 ש"ח אם יתברר שמדובר בנזק פיזי ולא בתקלת ייצור או בקריאת שווא כאשר המוצר תקין.

רקפת ספיר לא תישא באחריות לפעילות בלתי חוקית על ידי משתתפי המכירה או כל גורם אחר שאינו בשליטתה המלאה.

צוות האתר שומר לעצמו את הזכות לשנות מחירים ללא כל הודעה מוקדמת.

מבלי לגרוע מהאמור לעיל, במידה וגורמים ו/או אירועים שאינם בשליטת בעלי האתר ו/או מפעיליו יעכבו ו/או ימנעו את קיום מכירת המוצרים באופן מלא או באופן חלקי, בדרך כלשהי, ו/או את אספקת המוצרים שפורסמו באתר במועדים שנקבעו, ו/או אם יפגעו תקלות במחשוב ו/או מערכות הטלפון ו/או כל גורם תקשורת אחר בהשלמת תהליך הרכישה, ו/או אם בשל פעולת איבה, ו/או שביתה ו/או השבתה ו/או כל גורם אחר שהינו בגדר כוח עליון ימנע ו/או ייפגע תהליך רכישת המוצרים ו/או אם יחולו שינויים בשיעורי המס ו/או היטלים החלים על המוצרים בין מועד פרסום המוצר לרכישה לבין מועד האספקה המתוכנן על פי מועד רכישת המוצר, רשאית גו פור ספורט להודיע על ביטול הרכישה, כולה או חלקה.במידה ותחול טעות בהדפסה, בתיאור המוצר, ו/או במחירו, בתנאי התשלום , בתמונת המוצר או בכל חומר הדפסה אחר ,או בקבלת הנתונים ממבצע פעולה באתר, רשאי צוות האתר, אך לא חייב, לבטל את הרכישה הספציפית. 

רקפת ספיר  שומרת על זכותה לשנות תקנון וכללי השתתפות אלו מעת לעת.


9. סמכות שיפוט
סמכות השיפוט הבלעדית לכל מחלוקת הקשורה ברכישה תידון בבית המשפט המוסמך בעיר רחובות.

בברכת קנייה מהנה


רקפת ספיר דיזיין בע"מ 


logo בניית אתרים