כתבו עלינו


רקפת ספיר- XNET

איך הכל התחיל?

את תחילת דרכי בארץ התחלתי בניהול חנויות ומשם התקדמתי לניהול אזור בחברות מובילות ובהמשך כמעצבת חלונות ראווה וחנויות. אהבתי את תחום העיצוב והניהול, אך משהו קינן בי שעליי להיות עצמאית, התחושות לא עזבו את מחשבותיי לאורך השנים, אך פחדתי מהצעד הגדול. יום אחד התעוררתי בבוקר עם תחושה שעליי לעשות מעשה ולעזוב.

קיבלתי מסרים מהיקום שעליי להיות עצמאית והחלטתי ללכת עם זה עד הסוף. חבריי חששו מהמהלך וטענו שהמצב קשה ואין סיכוי שאצליח, אך לי הייתה מטרה אחת והיא להגשים את החלום שהיה חבוי בי במשך שנים רבות.

 

במעט הכסף שהיה לי, קניתי כרטיס טיסה לסין ונסעתי לחפש את מזלי. ללא ניסיון ומעט מאוד ידע, הגעתי לסין וחיפשתי מוצר שאוכל לייבא ולמכור, כעבור יומיים מצאתי אותו. המוצר המיוחד הינה קערית יפה עם קוביות מלח בתוכה והיא הגיעה בשלל דגמים וצבעים. כשמדליקים את הקערית היא זוהרת ומפיצה אנרגיה טובה.

 

למעשה הקערית הביאה לי את המזל, התחלתי לשווק באופן עצמאי עם רכב מסחרי קטן את מנורות המלח, הסתובבתי בכל הארץ, מחנות לחנות ולא התייאשתי על אף שחלק מהחנויות אמרו לי "לא". בחזיוני ראיתי שאני מצליחה ומתפתחת, לא נתתי לתחושות אחרות ורעות להציף את רגשותיי.

https://xnet.ynet.co.il/articles/0,7340,L-4812090,00.html  להמשך קריאת הכתבה באתר <<<

רקפת ספיר- XNET
logo בניית אתרים