קונסולה זכוכית

קונסולה זכוכית

עיצוב ופונקציונליות הם שני אלמנטים שאפשר, וגם רצוי לשלב בכל פריט עיצוב, אבל האפקט העיצובי הוא החזק ביותר כאשר העיצוב עולה על הפונקציונליות, כאשר נוצרת תחושת האסתטיקה של פריט שנועד לעצב יותר מאשר לשמש, ואם יש פריט שזועק את האפקט העיצובי הזה הלוא הוא קונסולה לחדר שינה, לכניסה לבית או אפילו ללובי במשרד.

מה זה ולמה קונסולה?
קונסולה היא מעין שידה צרה המוצמדת לקיר ויכולה להגיע בשלל עיצובים לרבות קונסולה זכוכית, קונסולה עץ, קונסולה מתכת בשילוב זכוכית, עם או בלי מגירות וכמובן בשלל סגנונות עיצוב, לרבות כפרי, וינטאג', מודרני, ויקטוריאני ועוד. לא צריך יותר ממבט אחד חטוף כדי להבין שהקונסולה היא אינה פריט שימושי כמו שידה בגודל מלא ומכאן בדיוק נובע הערך העיצובי שלה. עצם ההבנה שהקונסולה הוצבה במקומה מתוך מחשבה בעיקר על עיצוב החלל האסתטיקה שלו ופחות בכדי לענות על צורך אחסון פונקציונלי כלשהו, היא שהופכת את החלל כולו למעוצב יותר ואסתטי יותר. אז אם אתם שואלים את עצמכם למה קונסולה לחדר שינה, התשובה היא עיצוב ואווירה.

פריט קטן בעיצובים גדולים
קונסולה לחדר שינה או לכל אזור אחר בארץ, יכולה להגיע במגוון רחב של עיצובים, החל מקונסולת עץ מלא ומאסיבית שמתאימה יותר לחללים המעוצבים בסגנון הכפרי וכלה בדגם קונסולה זכוכית בשילוב נירוסטה מבריקה בעיצוב רגלי לואי ואפילו קונסולות המשלבות בתוכן אלמנטים מבטון. עצם העמדתה של הקונסולה במשבצת של פריט עיצוב פר סה, מאפשרת ואף מעודדת שימוש במגוון רחב מאוד של אלמנטים עיצוביים, שלא סביר שנמצא אותם בשידות פונקציונליות המיועדות לאחסון. אבל עם הכוח מגיעה גם האחריות – בכל אולם תצוגה תוכלו למצוא בדרך כלל שורה ארוכה של דגמי קונסולות בשלל עיצובים, חומרי גלם וגוונים ומתוכם יהיו אולי שניים או שלושה דגמים שבאמת יכולים להתאים למרחב לו הם מיועדים ושבו יוכלו להוסיף ערך אמיתי. קונסולה היא בראש ובראשונה פריט עיצוב, ולכן כל רכישה של קונסולה מחייבת חשיבה מדויקת סביב התאמתה לחלל אליו היא מיועדת.

אם אתם רוצים למצוא את הקונסולה המתאימה ביותר לחדר השינה שלכם, קונסולה זכוכית או עץ, קונסולה לחדר שינה או לכניסה לבית – את כל סוגי הקונסולות תוכלו למצוא ברקפת ספיר, הרשת המובילה לעיצוב הבית, שמבטיחה לכם מגוון עצום של אפשרויות וצוות מקצועי שיסייע לכם לבחור מתוכו את הטוב ביותר עבורכם. לפרטים נוספים צרו עמנו קשר עוד היום בטלפון 04-8733535.
טואול בניית אתרי אינטרנט