פינות אוכל


שולחנות נירוסטה לפינות אוכל - רקפת ספיר


פינות האוכל כיום אינן פינות אוכל כמו שאנו מכירים, של שולחן מעץ, 6 כסאות, שולחן סטנדרטי ופשוט. אנו כבר לא שם. בתקופה האחרונה התחילו להיכנס כל פינות אוכל שהן יותר על טאץ' היוקרה, הקו הנקי, המודרני, פינות אוכל שהן שואו בפני עצמן.

אנחנו אוהבים לארח את החברים והאנשים שאנו אוהבים ולארחם בפינות אוכל ושולחנות מאד יפים במראה יוקרתי. השולחנות עשויים נירוסטה, בצבע כסוף. נכנס טרנד מאד חזק של צבעי זהב, יש אלמנטים רבים של זהב - שהם הוואו הבא. שהגישטל, הבסיס הוא זהוב. פינות מאד יפות, מיוחדות. הגישטלים מגיעים בכל מני חיתוכים וגימורים. זה מתאים עד ל-8 סועדים בשולחן. יש אותם גם במלבני וגם בעגול.

אם יש מקום בבית אז אפשר לקחת את המלבני שמגיע במידות 180X90 אפשר להזמין מידות גדולות יותר לבתים יותר גדולים. זה מגיע עם גימורים בבסיס העליון דמוי שיש או זכוכית. אפשר לקבל זכוכית בצבע שחור או לבן, אני אישית אוהבת זכוכית כי זה חומר שהוא מאד חזק. קשה מאד לשבור אותו, זכוכית שמגיעה ב-10 מ"מ, קשה לשבור רק אם רוצים לקחת פטיש של 10 ק"ג. הזכוכית מחוסמת, חזקה ועמידה. מאד קלה לניקוי. אם אנו רוצים עוד 3-4 שנים להחליף את צבע הזכוכית, ניתן להזמין רק זכוכית באופן עצמוני ובנפרד, ואז יש שולחן חדש לחלוטין.

השולחנות טרנד עולמי מאד חזק. זה מאד משפר את חוויית האירוח.

אם יש לנו חדר פחות גדול, אפשר לקחת שולחן עגול וזה מגיע מ-1.2 מ' קוטר ומעלה, מתאים ל-6 מושבים. הוא חוסך במיקום ועדיין מאד יפה.

יתרונות הנירוסטה - חומר שלא מחליד, גם הוא זוהר וקל לניקוי. הוא נשאר במשך שנים רבות.

הטרנד הגיע מאיטליה, בכל הבתים הכי יוקרתיים בעולם משתמשים במוטיבים. המוטיבים של העץ יצאו, ופחות משתמשים בהם - ויותר במוטיבים של נירוסטה.

בתחום הכסאות - הם בסגנון של קטיפה, שנותן טאץ' יוקרתי, פחות דמוי עור למרות שדמוי עור קל לניקוי. הכסאות מגיעים בצבעים ניטרליים, שחור שיוצר סוג של יוקרתיות ואלגנטיות, ואפור. הכל עשוי קטיפה. נכנס טרנד של כסאות שבסיסם, הרגליים גם מנירוסטה ואז יש טאץ' מאד מטאלי.

אפשר לשים טאץ' יוקרתי נוסף, מראה, מראה מוארכת, תמונות עם מראות. מראות שמגיעות בשלל של חיתוכים מיוחדים, זה מגדיל את המרחב. פינת אוכל כזאת מקפיצה את החלל ועושה שואו רציני.

מבחינת תאורה, אפשר לשים מלמעלה לפינת האוכל להוריד שנדליר או תאורה מיוחדת.

 


לקטלוג לחצו  http://rhs.co.il/פינות-אוכל-יוקרתיות

פינות אוכל


מספר המוצרים בסל : 0
  1. קטלוג
  2. /
  3. קטלוג מוצרים
  4. /
  5. פינות אוכל
טואול - בניית אתרים