עקבו אחרינו!


רקפת ספיר יבוא ושווק בע"מ 

תקנון רשת רקפת ספיר

לקוחות יקרים, אנו שמחים שבחרתם לרכוש ברשת רקפת ספיר.

לקוח רשאי לבטל עסקה בהתאם להוראות חוק הגנת הצרכן, התשמ"א 1981 (להלן: "חוק הגנת הצרכן") ולקבל החזר כספי בגינו או לחילופין להחליף את המוצר כנגד מוצר חלופי שווה ערך או לקבל זיכוי כספי כמפורט להלן:

 1. מוצרים מתצוגה/עודפים אינם ניתנים להחזרה והחלפה ועל כן באחריות הלקוח לבדוק היטב את תקינות ושלמות המוצר טרם עזיבת החנות.
 2. החלפה או זיכוי יתאפשרו תוך 14 ימי עסקים מתאריך הקנייה, כאשר המוצר חדש ובאריזתו המקורית ובתנאי שלא נפגם ושלא נעשה בו כל שימוש בצירוף חשבונית קנייה.
 3. כנגד החזרת מוצר (שאינו מוצר עודפים, כאמור בסעיף 1) יינתן שובר זיכוי בלבד לניצול באחד מסניפי הרשת, בתוקף של שנתיים מיום מסירתו.
 4. החזרת מוצר וקבלת החזר כספי ניתן לבצע תוך 48 שעות מתאריך הקנייה בלבד, כאשר המוצר חדש ובאריזתו המקורית בצירוף חשבונית קנייה.
 5. זכות הביטול וקבלת ההחזר הכספי אינה חלה על מוצרים ששווים (לאחר כל הנחה) הינו 50 ₪ ומטה.
 1. הלקוח יישא בדמי ביטול בשיעור 5% ממחיר המוצר או 100 ₪ – הנמוך  מביניהם. בעסקה אשר בוצעה באמצעות כרטיס אשראי, תיתכן עמלת ביטול בגין עמלת סליקה בנוסף לדמי הביטול לעיל בגובה של עד 3%.

מדיניות אספקת מוצרים

 1. אספקה לבית לקוח או לכתובת שנבחרה על ידו תבוצע תוך 14 ימי עסקים ממועד ביצוע הקנייה (לא תתאפשר הובלה בימי שישי – שבת), זמני האספקה הינם בין השעות 8:00-16:00 בערך, יובהר כי הזמנים הללו משוערים וכי ייתכנו שינויים עקב עיכובים שאינם תלויים בחברה.
 2. איסוף מוצר ממחסני הרשת הממוקמים באזור התעשייה כנות מותנה בתיאום מראש עם משרדי הנהלת החברה.

 

אחריות

 

 1. לקוחות הרשת ייהנו מאחריות בגין פגמים הנובעים מכשל או פגם בתהליך הייצור בלבד, ובלבד שהמוצר הפגום הוחזר מיד עם גילוי הפגם ולא יאוחר מ- 14 ימים מהרכישה.
 2. אין אחריות בגין שבר במוצר ו/או בגין כל נזק שנגרם למוצר כתוצאה משימוש לא נאות.
 3. במקרה של פגם החוסה תחת האחריות, יוחלף המוצר או יתוקן, לשיקול דעת החברה. במידה והחלפה או תיקון לא יהיו אפשריים- תינתן ללקוח בחירה בין ביטול העסקה וקבלת החזר כספי מלא.

 

 

נשמח לעמוד לשירותכם בכל עת


רקפת ספיר יבוא ושווק בע"מ- 514870286- טלפקס: 08-6489252- WWW.RHS.CO.IL


טואול בניית אתרי אינטרנט